Новенький шоурум Chego prostir за адресою вул. Симона Петлюри, 12 Київ, Україна

Сторінка допомоги

1. ПОВЕРНЕННЯ

1. Покупець має право повернути або обміняти отриманий Товар належної якості на аналогічний протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки за дотримання всіх наступних умов в сукупності: 1.1. Товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики тощо. 1.2. Товар відсутній у переліку товарів, які визначені в додатку № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» як такий, що не підлягає обміну та/або поверненню (наприклад, натільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби та інші). 2. Покупець не має право повернути або обміняти натільну білизну та панчішно-шкарпеткові вироби належної якості за будь-яких обставин. 3. Сертифікати, як електронні, так і фізичні, поверненню не підлягають.
2. ДОПОМОГА

E-mail:
Info@chegojewelry.com
+380955020223

Години роботи:
Понеділок - П'ятниця 12:00 - 20:00

3. ОПЛАТА

ВАЛЮТИ Ви можете здійснювати платежі в Гривні, доларах США, євро. Валюти відображатимуться залежно від уподобань сайту. Щоб змінити налаштування валюти за замовчуванням, наведіть курсор на мову у верхньому правому куті сайту. Якщо ви використовуєте сайт на своєму мобільному телефоні, просто торкніться кнопки меню та виберіть валюту внизу ліворуч. Будь ласка, переконайтеся, що ви вибрали правильну валюту для оплати, продавець не несе відповідальності за додаткові конвертації вашого банку та мита при доставці за кордон. МЕТОДИ ОПЛАТИ Chego приймає такі способи оплати: -Monopay (кредитна/дебетова картка): Visa, MasterCard, American Express, Apple Pay, Google Pay. Оплата знімається з вашої картки після оформлення замовлення. -Paypal Будь ласка, зверніть увагу, що можливі комісії за переказ, а також плата за банківські послуги можуть стягуватися. Якщо ваш банк стягує з вас комісію за транзакцію, Chego не повертатиме ці комісії. Ми приймаємо одну форму оплати за замовлення.

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ

Цей Договір публічної оферти купівлі-продажу товарів є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець). При повній згоді з даним Договором, покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару і умов даного договору.
Цей  текст  є  угодою  між  інтернет-магазином https://chegojewelry.com/, іменованим надалі "Інтернет - магазин" та/або "сайт", і будь- якою юридичною або фізичною особою, користувачем послуг Інтернет- магазину, яка надалі іменується "Покупець" і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину.
Ця угода носить характер публічної оферти, є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 і гл. 54 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).
У разі прийняття умов цього Договору, тобто публічної оферти Продавця, Відвідувач/Користувач стає Покупцем.
Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і згоден з його умовами, а також, в разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.
Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням цього Договору, Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості  виконання  умов  цього  Договору,  можливості  проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.
Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мети обробки персональних даних.
Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.
Акцептування Публічного договору.
2.1. Для Покупця підтвердженням повного і безумовного прийняття Публічної оферти є один з нижчеперелічених способів здійснення замовлення Покупцем, а саме:
2.1.1. замовлення Покупця, здійснене через корзину замовлення в інтернет-магазині Продавця по веб-адресою https://chegojewelry.com/oformlennja-zamovlennja
2.1.2. замовлення Покупця в інтернет-магазині Продавця, здійснене за допомогою відправки повідомлення в особисті повідомлення сторінки Instagram, на адресу електронної пошти, або телефонного дзвінка за номерами, вказаними за веб-адресою https://chegojewelry.com/contacts
2.1.3. замовлення Покупця, здійснене в шоурумі Продавця (способи, передбачені п.п. 2.1.1., 2.1.2. і 2.1.3. п. 2.1. Договору, далі по тексту разом або окремо іменуються «Замовлення»).
2.2. З моменту отримання Продавцем Замовлення Публічний договір вважається укладеним без його подальшого підписання.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити та прийняти Товар на умовах даного Договору.
Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, у тому числі:
добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині; самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині; оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині; обробка та доставка замовлення Покупцю у власність на умовах цього Договору.
Даний Договір поширюється на всі види Товарів, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі  Інтернет-магазину.
Купуючи обраний Товар у шуорумі Продавця, Покупець зобов'язаний ознайомитися та погоджується з усіма опублікованими на Сайті документами та інформацією для Покупця, правилами оплати та доставки товару.
РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ
Реєстрація на Сайті здійснюється за адресою https://chegojewelry.com/index.php?route=account/login
Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.
Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.
Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна та пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, направивши відповідний електронний лист за адресою  info@chegojewelry.com
Спілкування Користувача / Покупця з представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Суворо заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також загроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.
ТОВАР І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ КУПІВЛІ ТОВАРУ
Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості колірної передачі різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт. Супроводжуючі Товар опис/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки.
На Сайті представлені фотографії виробів, призначених для продажу, а також характеристики таких виробів, включаючи ціни. Продавець доклав усіх зусиль, щоб зазначена інформація, включаючи графічні зображення/фотографії, відповідала оригінальній продукції в плані кольору, дизайну, оформлення, розміру, опису тощо, однак Покупець погоджується з тим, що при порівнянні зображень з оригінальним продуктом можуть виявлятися невеликі відхилення, спотворення та/або відмінності. Це може бути пов'язано, наприклад, з технічними аспектами, такими як налаштування браузера або комп'ютера покупця. Таким чином, Продавець не може нести відповідальність за будь-які відмінності між зображеннями продукції, представленими на Сайті, та оригінальними товарами.
Товари, представлені на Сайті, входять до колекції торгової марки CHEGO, проте Сайт може містити інформацію про запропоновані Продавцем товари, не всі з яких можуть бути у продажу. Посилання на товар, розміщене на Сайті, не передбачає наявності відповідних товарів чи послуг у продажу в даний час або в майбутньому.
У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній зобов’язується повідомити про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, зазначену Покупцем при реєстрації, або іншим способом, та запропонувати виготовлення товару на замовлення або  обмін товару на інший.
У разі анулювання повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.
Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.
Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, зазначену Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує спосіб і дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.
Очікувана дата доставки передачі Замовлення повідомляється Покупцеві менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві.
ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
Замовлення Товару здійснюється Покупцем через сайт Інтернет-магазину, або за допомогою оператора Інтернет – магазину. Для здійснення Замовлення Покупець заповнює форму для замовлення, що розміщена на сайті. Форма вважається заповненою, якщо в ній заповнені всі розділи, відмічені, як обов’язкові.
6.2. Покупець може оформити Замовлення товару через Інтернет-магазин після введення даних щодо адреси електронної пошти, адреси доставки та номеру телефону або після реєстрації. Покупець має право зареєструватися на сайті лише 1 (один) раз, тобто може мати тільки один Особистий кабінет. Користувач зобов’язується надати достовірну і повну інформацію про себе з питань, пропонованих у формі реєстрації, і підтримувати цю інформацію в актуальному стані.
6.3. При реєстрації в Інтернет-магазині, або при замовленні Товару за допомогою оператора Інтернет – магазину, Покупець зобов’язаний надати наступну інформацію про себе:
– Прізвище, ім‘я, по батькові Покупця;
– контактний телефон Покупця;
– електронну адресу Покупця;
– адресу доставки Товару.
6.4. Покупець, що реєструється в Інтернет-магазині шляхом створення Особистого кабінету, отримує індивідуальну ідентифікацію шляхом генерування логіна і пароля. Передача Покупцем свого логіна і пароля третім особам заборонена. Вказуючи адресу електронної пошти, логін, пароль, номер мобільного телефону, Користувач підтверджує, що він має до них доступ, в іншому випадку доступ до Сайту і його функціональних можливостей буде для нього обмежений. Користувач не має права передавати свої логін та пароль третім особам, несе повну відповідальність за їх збереження, самостійно вибираючи спосіб їх зберігання.
6.5. Оформлення Покупцем Замовлення і подальша передача його до виконання, означає достатнє й повне ознайомлення Покупця з інформацією про Товар, в т.ч. з його ціною, інформацією про умови і терміни доставки.
6.6. Замовлення вважається прийнятим Продавцем та підлягає виконанню після Підтвердження останнім замовлення (підтвердженням є повідомлення Продавця, надіслане за допомогою засобів зв’язку Покупцю). Після цього Оферта вважається прийнятою, а Договір вважається укладеним.
6.7. Будь-які відомості про Товар, що містяться на сайті Інтернет-магазину, носять інформаційний характер і не можуть сприйматись як такі, що в повній мірі передають всі без виключення властивості та характеристики Товару. У разі виникнення у Покупця питань щодо Товару, перед замовленням йому необхідно звернутись за консультацією до оператора Інтернет – магазину.
6.8. Продавець має право відмовити Покупцю у виконанні Замовлення в повному обсязі або частково, якщо товару або його частини немає в наявності або з інших підстав, що унеможливлюють його продаж та/або доставку. В разі відмови Покупцю у виконанні Замовлення в повному обсязі або частково Продавець повідомляє про це Покупця шляхом направлення йому повідомлення на електронну адресу або за номером телефону, що зазначені Покупцем при реєстрації на Сайті.
6.9. Покупець має право скасувати своє Замовлення, якщо воно не було сплачене, шляхом звернення до Продавця за номером телефону, вказаному в Розділі «Контакти».
ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ
Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів,   що підлягає до сплати, що вказується на сайті Інтернет-магазину при оформленні Замовлення в момент його розміщення.
Ціна Договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.
Під замовленням Товару розуміється формування Замовлення і (або) його оплата готівкою або безготівковими коштами, в залежності від того, що настане раніше, за умови Акцепту цього Договору.
7.4. Покупець зобов'язується оплатити вартість Товару в наступному порядку:
7.4.1. в разі наявності Товару на складі у Продавця Покупець зобов'язується сплатити 100 (сто)% вартості Товару при оформленні Замовлення;
7.4.2. в разі оформлення Замовлення на виготовлення Товару Покупець зобов'язується оплатити 50 (п’ятдесят)% від вартості Товару протягом одного робочого дня з моменту оформлення Замовлення, інші 50 (п’ятдесят)% від вартості Товару Покупець зобов'язується оплатити в день отримання Товару.
7.4.3. в разі оформлення Замовлення з доставкою накладеним платежем  Покупець зобов'язується оплатити 200 (двісті) гривень в момент оформлення Замовлення, залишок суми від вартості Товару Покупець зобов'язується оплатити в день отримання Товару Транспортній компанії. При відмові від Замовлення та повернення Товару сума передплати не повертається, вона є компенсацією за доставку Товару.
7.5. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення. Покупець самостійно вибирає один з таких способів оплати:
готівковий розрахунок;
безготівковий розрахунок.
Оплата товару за готівковий розрахунок здійснюється:
У шоурумі в момент здійснення Замовлення або в момент передачі Товару.
Шляхом передачі грошових коштів кур'єру Продавця або платіжному агенту Продавця.
Оплата товару за безготівковим розрахунком здійснюється:
Шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця (за умови зазначення номера Замовлення);
Шляхом використання електронних засобів платежу.
При частковій оплаті Товару Товар вважається сплаченим з дня внесення всієї суми грошових коштів в оплату за весь придбаний Товар.
Оплата Послуг здійснюється в національній валюті України.
Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами цього Договору.
Ціна Товару, що вказана на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.
Ціни, зазначені у характеристиках виробів, вивантажуються на Сайт з бази даних автоматично. У зв'язку з можливими помилками у програмному забезпеченні або в період оновлення внутрішніх баз (переоцінки товару) ціни можуть не відповідати фактично чинним у Продавця в конкретний момент часу.
До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок  Продавця  Товар  не  резервується.  Продавець  не  може гарантувати доступність Товару Продавця в кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого можуть збільшитися строки обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцеві для здійснення повернення коштів Покупець зобов'язаний повідомити Продавцю реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати грошові кошти.
8. ПОРЯДОК ДОСТАВКИ ТОВАРУ
Доставка і повернення замовлення виконується силами Продавця або транспортної компанії (перевізником) за рахунок Покупця, якщо інше не передбачене Договором або діючим законодавством. Загальний строк доставки по Україні не може перевищувати 8 днів.
Загальний термін доставки Товару складається з терміну обробки замовлення і строку доставки. Термін обробки замовлення – два робочих дні. Способи доставки обираються при оформленні Замовлення. Термін поставки від 1 до 5 діб, залежно від адреси населеного пункту.
Вартість доставки в Інтернет – магазині не вказується, оскільки залежить від діючих тарифів транспортної компанії (перевізника).
Продавець не несе відповідальності за термін доставки замовлення, тому що вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).
При отриманні товару Покупець має впевнитися в його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення недоліків/пошкоджень, нестачі , усі недоліки зафіксувати засобами фото- або відео зйомки. Протягом 1 (одного) дня з моменту отримання Товару, Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця, відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки (пошкодження/неповну комплектацію) та домовитися про заміну Товару. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані – без будь яких пошкоджень та недоліків.
ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ ТОВАРУ.
ВИМОГИ ПОКУПЦЯ, ПОВ'ЯЗАНІ З НЕДОЛІКАМИ ТОВАРІВ
. Продавець несе відповідальність за недоліки, виявлені в Товарі протягом гарантійних термінів.
Гарантійні строки на Товари визначаються Продавцем (виробником) і обчислюються з моменту передачі Товару Покупця, якщо інший порядок обчислення гарантійних строків не встановлено Продавцем (виробником).
На Товари, на які Продавцем (виробниками) гарантійні терміни не встановлено, Продавець встановлює гарантійний термін в 14 (чотирнадцять) днів, не рахуючи дня продажу.
Гарантійним обслуговуванням є безкоштовне усунення недоліків Товару, що виникли з вини виробника, за умови дотримання правил зберігання, транспортування та експлуатації, що встановлюються виробником.
Безкоштовний гарантійний ремонт здійснюється тільки в тому випадку, якщо Товар буде визнано несправним через заводський дефект
Гарантійному ремонту та сервісному обслуговуванню не підлягають прикраси в наступних випадках:
- при наявності механічних пошкоджень;
- при наявності ознак контакту виробу з хімічними речовинами, високими температурами, ультразвуком;
- при наявності дефектів, спричинених неправильною експлуатацією (порушення правил догляду за ювелірними виробами тощо);
- при невчасному виявленні несприятливої реакції організму на властивості дорогоцінного металу чи вставки;
- у разі, якщо сервісне обслуговування або ремонт виробу здійснювалися не виробником.
Вимоги, заявлені Покупцями після закінчення гарантійних термінів, розглядаються Продавцем в порядку, встановленому законодавством.
ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
. Продавець зобов'язаний:
виконувати умови цього Договору;
виконувати замовлення Покупця у разі здійснення оплати від останнього;
передати Покупцеві Товар у відповідності з обраним зразком в Інтернет- магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору;
перевірити якісні і кількісні характеристики товару під час його упаковки на складі Продавця.
Продавець має право:
в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.
Покупець зобов'язаний:
своєчасно оплатити і отримати Замовлення на умовах цього Договору.
Покупець має право:
оформити замовлення в Інтернет-магазині; вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.
Термін дії цього договору
Цей договір набирає чинності з дня оформлення замовлення або реєстрації в інтернет-магазині https://chegojewelry.com  і діє до виконання всіх умов договору.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій.
Продавець не несе відповідальності за:
- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
- за незначне невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно за різної колірної передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
- за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення;
- за затримки та перебої в наданні Послуг (обробки замовлення і доставку товару), які відбуваються з причин, які знаходяться поза сферою його контролю;
- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логін та пароль третім особам.
Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном перебувало інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним засадам моральності.
У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно перешкоджають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і відвернути розумними способами.
Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.
КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ
При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, пароль для доступу до Сайту.
Надаючи свої персональні дані Продавцю, Відвідувач
Сайту/Користувач/ Покупець погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів і послуг, а також передачу персональних даних третім особам, залученим Покупцем для виконання зобов'язань перед Відвідувачем Сайту/ Користувачем / Покупцем в рамках Публічної оферти.
Продавець використовує персональні дані Користувача / Покупця:
Для реєстрації Користувача на Сайті; для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем/Покупцем; для оцінки та аналізу роботи Сайту; для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.
Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача/Покупця з його згоди. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача/Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.
Продавець має право використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.
Продавець отримує інформацію про ip-адресу Відвідувача Сайту. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.
Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем/ Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.
ДОДАТКОВІ УМОВИ
Інтернет-магазин і надані сервіси можуть бути тимчасово, частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт, або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.
До відносин між Користувачем/Покупцем і Продавцем застосовуються положення українського законодавства.
Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів. У разі недосягнення згоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.
Продавець вважається таким, що виконав свій обов'язок за договором купівлі-продажу, а Покупець набуває право власності на Товар з моменту фактичного вручення Товару, що засвідчується товарним чеком (накладною / актом прийому-передачі).
У разі форс-мажорних обставин, документально підтверджених відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.
Визнання судом недійсності будь-якого положення цього Договору не тягне за собою недійсність інших положень.