На сайті проводяться технічні роботи, деякі сторінки можуть завантажуватися довше ніж треба, не хвилюйтеся та цьом!

Окремий підвіс Soul - Soulmate

3900UAH
Чорний
Червоний
Description
Details
Shipping

Підвіси “SOULMATE” складаються з двох частин, які ділять між собою все: серце, напис, пакування, листівку. Ми наділили їх особливим сенсом та символікою. Ідея виникла з бажання повернутися до часів дитинства, коли ми так раділи подарунку другій половинці прикраси. Наша назва складена з перших частин двох прізвищ "CHE + GO", додає ще більше символіки до цієї концепції.Кожна людина може вибрати одну половинку підвіса "Soul" для себе, якщо ще не знайшла свого "Mate", або ж подарувати її своїй другій половинці, подрузі, близькій людині, щоб підкреслити важливість та неповторність їхнього зв'язку.


Вага : 4,8(9,5) +-1г

Висота/Ширина: 3.2/1.3(2.5) см

Ручна робота. Йде в комплекті зі шнурками особливим подарунковим пакуванням. 

*Будьте обережні зі срібними виробами під час використання, оскільки вони вразливі до сильної сили або удару.
Доставка замовлень по Україні доступна через кілька зручних способів. Ви можете вибрати самовивіз з нашого шоуруму у Києві за адресою вул. Липинського, 2 "Nuga" протягом робочих годин (12:00-20:00). Або скористатися послугою доставки Новою Поштою з понеділка по п'ятницю, з терміном доставки від 1 до 3 днів. Для замовлень на суму від 8000 грн доставка на відділення є безкоштовною.

Крім того, доступна кур'єрська доставка Новою Поштою за тарифами перевізника, яка оплачується клієнтом. Номери ТТН автоматично генеруються та відправляється замовнику, але слідкуйте за повідомленнями від кур'єрської служби. У деяких випадках можлива кур'єрська доставка в межах міста Києва в день замовлення. За додатковою інформацією щодо цієї послуги звертайтеся на наш Instagram @chegojewelry.

Для міжнародних замовлень ми використовуємо кур'єрську службу Укрпошта EMS. Термін доставки залежить від країни-призначення і може становити від 2 до 4 тижнів. Ми не здійснюємо доставку до Росії та Білорусі через військову агресію. Зверніть увагу, що міжнародні замовлення можуть підлягати митам та податкам митної служби країни призначення. Ми не несемо відповідальності за додаткові мита. Будь ласка, заздалегідь ознайомтеся з правилами розмитнення та вартістю митних платежів до вашої країни. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, не соромтеся звертатися до нашої служби підтримки за адресою info@chegojewelry.com
Help Page Tab size

Доповніть образ

Окремий підвіс Mate - Soulmate

Окремий підвіс Mate - Soulmate

3900UAH
Чорний
Червоний